Novosti - 2. mjesto u Kupu Hrvatske
3. LIPANJ, 2018
U Malinskoj na završnici Kupa Hrvatske za žene, stolnotenisačice STK Varaždina osvojile su drugo mjesto.

Finalnim natjecanjima Kupa Republike Hrvatske za Stolnoteniski klub Varaždin završila je jedna od najuspješnijih sezona u 49. godišnjoj povijesti kluba. Najbolja najava slijedeće ljubilarne 50.-te godine djelovanja kluba. U Malinskoj se 30. i 31.05.2018. godine održavala završnica Kupa Hrvatske. Na posljednjem natjecanju ove sezone stolnotenisačice STK Varaždina osvojile su drugo mjesto u finalu izgubivši od STK Dr. Časl, ovogodišnjeg pobjednika Lige prvakinja koji je i na završnicu Kupa stigao sa dvije kineskinje, tako da nije bilo realnih šansi za osvajanje ovog natjecanja. Ekipa STK Varaždina u finalu je poražena sa glatkih 3:0. Istim tim rezultatom Varaždin je u polufinalu dan ranije pobijedio STK Malinska Dubašnica. Varaždinke su igrale u najjačem sastavu (Petra Petek, Ivana Malobabić i Bojana Poljak). Nakon osvojenog drugog mjesta može se napraviti pravi rezime natjecateljske sezone u kojoj je osvojeno 16 medalja na Prvenstvima Hrvatske, te treće mjesto u ženskoj superligi i drugo mjesto u Kupu