finale superlige STK Varaždin - STK Dr. Časl 07.04.2019 u 17:00
06.04.2019 - 07.04.2019Opširnije

Novosti

STK Varaždin u finalu Superlige

Stolnotenisačice STK Varaždina u trećem susretu polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske iznenadile STK Aquaestil i pobijedile u Duga Resi rezultatom 4:3 Opširnije

Petra Petek opet do 2 zlata na Prvenstvu Hrvatske

Na jučer završenom seniorkom prvenstvu Hrvatske koji se održavao od 01.-03.03.2019 u Svetom Martinu Petra Petek osvojila je zlato u pojedinačnoj konkurenciji i u paru sa Ivanom Malobabić Opširnije

STK Varaždin

Stolnoteniski klub Varaždin osnovan je 1969 godine i nedavno smo proslavili 45. godina njegova postojanja i uspješnog rada.
Za osnivanje i početak djelovanja Kluba zaslužna su dva neizostavna imena - Mirko Abramović i Mirko Belaj. Oni su u povijesnoj maloj dvorani u potkrovlju tadašnje dvorane Srednjoškolac, davne 1969 godine pokrenuli , kasnije nadaleko poznatu varaždinsku školu stolnog tenisa. U proteklom razdoblju školu je prošlo više od 900 polaznika. Masovnost i rad s djecom, stvaranje ispravnih ljudi,pravih sportaša oduvijek su bili i još uvijek jesu primarni ciljevi rukovodstva i trenera ovog vrijednog sportskog kolektiva. Iz te masovnosti iskočili su i državni prvaci, sudionici evropskih prvenstava i olimpijskih igara. Iz naših preciznih klupskih evidencija vidljivo je da su naši članovi u proteklih 45 godina, samo na državnoj razini i evropskim turnirima, osvojili 212 prvih mjesta, 185 drugih i 215 trećih mjesta. Opširnije...