Novosti - STK Varaždin - STK Mladost Petrinja 4:2
28. SIJEČANJ, 2018
U 11. kolu superlige Varaždinke pobijedile Mladost iz Petrinje rezultatom 4:2
11. kolo ženske stolnoteniske superlige donijelo je u Varaždinu gostovanje STK Mladost iz Petrinje. Varaždinke su meč dobile rezultatom 4:2, no iako rezultat pokazuje sigurnu pobjedu, meč je bio vrlo neizvjestan po posljednjeg poena. U prvom, vrlo nervoznom meču domaća uzdanica Ivana Malobabić pobijedila je prvu igračicu Mladosti Sunčicu Zajec rezultatom 3:1. Iako je mlađahna Lucija Sitar pružila dobru  i borbenu igru to nije bilo dovoljno za iskusnu Ivanu Marinić koja je pobijedila bez izgubljenog seta. Petra Petek se lako obračunala s Draganom Vrančić, da bi svi preostali mečevi donijeli veliku neizvjesnost. Par Petek – Malobabić nakon osvojenog prvog seta odigrao je loš nastavak meča i izgubio 3 seta zaredom. Na taj način trenutni rezultat u meču bio je 2:2. Ivana Malobabić u susretu protiv imenjakinje Marinić u neizvjesnom meču ostvarila je novi bod za varaždinsku ekipu rezultatom 3:1, da bi u susretu Između Petre Petek i Sunčice Zajec gledali pet setova. Petek je uspjela okrenuti vodstvo Zajec od 2:1 i u petom setu osvojiti četvrti bod za domaću ekipu rezultatom 11:9. Ovom pobjedom varaždinke su učvrstile treće mjesto na prvenstvenoj ljestvici i sasvim je izvjesno da će s te pozicije ući u plaff off prvenstva Hrvatske.